Zaznacz stronę

Polityka prywatności obowiązująca na stronie https://ministerstwopropagandy.pl jest prosta i nieskomplikowana.

Na stronie nie ma formularzy więc nie gromadzę ich zawartości. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić – takie dane kontaktowe pozostawiłem na stronie www i tylko wtedy otrzymasz ode mnie odpowiedź na Twoje zapytanie.

Nigdy nie wykonuje pierwszy połączeń do „potencjalnych” klientów.

Pisząc lub dzwoniąc do mnie otrzymujesz WYŁĄCZNIE odpowiedzi na Twoje pytania lub maile, połączenia głosowe w celu doprecyzowania odpowiedzi na Twoje pytanie.

Nie wysyłam żadnych newsletterów, SMSów reklamowych czy maili z ofertami bezpłatnych audytów i wszystkiego innego co mogłoby Cie zirytować.

Generalnie dokumentację mailową przetrzymuję tyle czasu – ile wymaga realizacja zlecenia.

W chwili wystawienia FV Twoje dane przekazuję do spółki Useme sp. z o.o., ul. Oławska 19/5, 50-123 Wrocław (NIP: PL8992744965) W przypadku UOD/UZ Twoje dane nie są przekazywane dalej. Przekazywane są wyłącznie w celu wystawienia FV za moje usługi.

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera. Logi obejmują m.in. Twój adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym z jakiego korzystasz. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze. Przekazane mogą być wyłącznie odpowiednim służbą na ich żądanie.

W odniesieniu do użytkownika – czyli Ciebie ne stosuję ciasteczek sesyjnych, nie ma ciasteczek firm trzecich oraz ciasteczek trwałych.

Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do zmiany danych, które mi podajesz lub ich usunięcia. Odmówić mogę tylko w przypadkach określonych przez prawo.

Przedstawione prace są mojego autorstwa i posiadam do nich prawa autorskie – jak mi je ukradniesz, przypiszesz autorstwo to spotkamy się w sądzie.

Wykorzystuję pliki graficzne ze stron:

https://freepik.com

https://flaticon.com

http://picjubo.com

i prawa mają do nich ich autorzy.

W widocznych pracach znajdują się logotypy do których prawa posiadają ich właściciele, a prezentowane są na mocy ustaleń na linii mój klient – ja.

Przykro mi, że tak tutaj mało bo przecież RODO, ale jak się nie korzysta z formularzy i dostawców różnych usług to nie bardzo jest o czym Cię informować 😉

Pozdrawiam,