Zaznacz stronę

Dla kogo pracuję?

Zobacz dla kogo wykonuję zlecenia

Pracuję dla dużych, małych i średnich. Dla każdego.

Dla kogo pracuje Minister Propagandy

Otóż logotypy widoczne na pasku pochodzą z… banku grafik. Są totalnie przypadkowe. Nie pracuję dla żadnej z tych marek! Co więcej jeszcze takie nie istnieją na rynku! Dlaczego więc je umieściłem? Bo ludzie lubią widzieć. Otóż moja praca ma sens tylko wtedy gdy odbywa się bez rozgłosu, bez chwalenia się dla kogo pracuję. Dlaczego? Może będzie to brzydkie i brutalne porównanie, ale czy poszedłbyś do prostytutki, która ogłasza na swoim profilu: Sypiam z Markiem Iksińskim, Bzykam się z Premierem, Robię dobrze Twojemu szwagrowi… otóż nie. Bo jaką masz pewność, że zaraz nie będzie głosić, że bzyka się z Tobą? Otóż zarówno prostytucja jak i marketing szeptany, czy jego inne formy mają wspólny mianownik – wymagają dyskrecji. Czy chcemy, czy nie chcemy marketing szeptany jest formą wywierania wpływu na konsumenta i chyba nikt zdrowo myślący nie chce by jego potencjalny klient mógł przeczytać na stronie wykonawcy usługi coś w stylu: „Prowadzimy działania z zakresu marketingu szeptanego dla Szamponexu. Celem jest budowa pozytywnego wizerunku oraz przekazanie grupie docelowej informacji, że Szamponex rzeczywiście wzmacnia włosy, a także…” Otóż ja po przeczytaniu czegoś takiego nie zdecydowałbym się na zakup Szamponexu ponieważ miałbym obawy czy aby nie jest tak, że każda dostępna informacja jest kontentem wyprodukowanym przez agencję…

Właśnie z tego powodu nie znajdziesz tu informacji o moich klientach. Co więcej – nie zdradzę Ci ich w rozmowie bo dyskrecja jest niezbędnym elementem mojej pracy.

Jeżeli więc uważasz, że powinny się znaleźć tutaj nie tylko logotypy moich klientów, ale i opisany zakres pracy wraz z efektami to wybacz – odejdź do mojej konkurencji.

 

Blog marketingowy

Przemyślenia, porady i inne pierdoły prosto od Ministra

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.